Zadzwoń: 71 343 44 28

Suplementy


Nordic Naturals

rodukty Nordic Naturals® to szerokie spektrum suplementów diety w różnych formach oraz smakach, zawierające różne stężenia olejów omega, dla zaspokojenia spersonalizowanych potrzeb żywieniowych.


Solgar

Solgar to producent, którego śmiało można określić mianem pioniera na rynku suplementów diety. Ilość nowoczesnych i unikatowych preparatów, które odkryły nieznane dotychczas właściwości i korzystne połączenia sprawiają, że Solgar wyróżnia się na tle innych.


Terra – Nova

Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan.


Duolife

Produkty DuoLife to całkowicie naturalne produkty wspierające działanie całego organizmu. Pozwalają one dostarczyć substancji wykazujących korzystny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Wspomagają również pracę stawów i mięśni.


Omegaregen

Firma Omegaregen wywodzi się z Wrocławia i tworzy prawdziwe, zdrowe suplementy, które stanowią uzupełnienie wszelkich niedoborów w naszej diecie spowodowanych rozwojem cywilizacji.

Sprawdź dostępność