Zadzwoń: 71 343 44 28

Dermokosmetyki


Mustela

Marka Mustela obejmuje szereg dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry noworodków, niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży i po porodzie.


Phyto

Phyto oferuje innowacyjne kuracje, które pomagają rozwiązywać specyficzne problemy skóry głowy i włosów oraz rytuały piękna oparte o naturalne, roślinne składniki.


La Roche – Posay

La Roche-Posay to marka specjalizująca się w dermokosmetykach przeznaczonych dla różnych rodzajów cery. Swoją skuteczność opiera na wodzie termalnej, od której nazwę przejęła.


CeraVe

CeraVe to sprawdzone oraz polecane przez dermatologów rozwiązanie, które pomaga odpowiednio nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną.


Nuxe

Lekka formuła, łagodne muśnięcie, delikatny zapach, lekka i subtelna aura pielęgnująca włosy i ciało. Nuxe to źródło niegasnącej przyjemności. Wyjątkowa tekstura i niepowtarzalny zapach otulają skórę.


Uriage

Uriage tworzy specjalistyczne dermokosmetyki do skóry wrażliwej na bazie naturalnej izotonicznej wody termalnej z Alp Francuskich oraz innowacyjnych opatentowanych substancji aktywnych. Woda termalna, dzięki wysokiej koncentracji minerałów i pierwiastków śladowych, wzmacnia barierę skórną, zapobiega działaniu wolnych rodników, koi i intensywnie nawilża skórę.

Sprawdź dostępność